- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaLifestyleGaming„Cyberpunk 2077” - data premiery raz jeszcze przełożona

„Cyberpunk 2077” – data premiery raz jeszcze przełożona

No cóż, dla tych którzy czekają na grę „Cyberpunk 2077” mamy złe wieści. Data premiery została ponownie przełożona. To już druga taka informacja w tym roku.

CD Projekt Red poprzez profil gry na Facebooku wydał oświadczenie / informację, w której podaje, że nowa data premiery została ustawiona na dzień 19 listopada 2020 roku. Oryginalnie gra miała się pojawić na PlayStation 4, Xbox One oraz PC 16 kwietnia bieżącego roku, ale w styczniu przełożono datę na 17 września – jak się teraz okazuje, ta data również przestała być wiążąca.

Bezsprzecznie nie jest to zbyt dobra informacja dla wszystkich fanów tytułu od czasu przedstawienia gry podczas targów E3 2019. Przedstawiciele CD Projekt Red nie chcą wypuścić bubla, co zresztą sami wyjaśniają w oświadczeniu.

„Ci z Was, którym znana jest filozofia przyświecająca nam w tworzeniu gier, wiedzą, że nie wydamy gry, która nie jest gotowa.” – możemy przeczytać w oświadczeniu. (…) „Chcemy, by Cyberpunk 2077 został z Wami na wiele lat. Mamy nadzieję, że po premierze zrozumiecie, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok.”

No, ale to chyba lepiej niż mielibyśmy grać w niedopracowany tytuł, a potem wylać wiadro pomyj na twórców gry.

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: