- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaCzy Slim Jxmmi ogłosił właśnie rozpad Rae Sremmurd?

Czy Slim Jxmmi ogłosił właśnie rozpad Rae Sremmurd?

Rae Sremmurd to dwóch braci Slim Jxmmi oraz Swae Lee, którzy z miejsca podbili rynek muzyczny w Stanach. Dziś ten pierwszy ogłasza na ich rozpad i początek czegoś nowego. Tak przynajmniej można twierdzić po jego ostatnich Tweetach.

Duet z Tupelo, Mississippi rozpoczął karierę w styczniu 2015 roku albumem SremmLife 1. W następnym roku pojawił się ich drugi album SremmLife 2, natomiast rok 2018 przyniósł nam ich trzeci krążek SR3MM, który pokrył sę potrójną platyną.

W ostatnim czasie Swae Lee mocno budował swoją pozycję na rynku poprzez dogranie wersów do kawałka “Unforgettable” Frencha Montany czy Sunflower, za którym stoi Post Malone. Wspomniane dogrywki mogły być pierwszymi sygnałami rozpadu duetu.

Dziś przypuszczenia o rozpadzie Rae Sremmurd potwierdza drugi z braci, czyli Slim Jxmmi. Robi to poprzez serię tweetów. Mowa chociażby o stwierdzeniach “Not SremmLife” czy “I’m not Rae Sremmurd I’m Slim Jxmmi and ima sink or swim by myself.”

Sami zerknijcie na poniższe Tweety i dajcie znać co o tym myślicie. Będzie rozpad, a jeśli tak to który z braci poradzi sobie na rynku lepiej? I co na to Marta Linkiewicz?!

 

Jxmmi Rae Sremmurd 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: