- Reklama -NIkeNIke

Czy te Air Jordan 4 również wyjdą w przyszłym roku?

Kilka wpisów temu pokazywałem Wam nową wersję Red Gum modelu Air Jordan 4 na 2019 rok. Jak się okazuje to dopiero pierwsza z wielu nowości, a ten wpis zapozna Was z kolnym wariantem, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Jest to jedna z najbardziej nietypowych wersji w historii tego modelu. Wszystko to za sprawą biało czarnego wzoru, który pokrywa niemalże całą cholewkę. Jedynie siateczki, wiązanie, a także wyściółka i boczne skrzydełka mamy w czerni, a oczka na sznurówki w czerwieni. Całość będzie stała na biało czarno czerwonej podeszwie.

Oczywiście na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów na temat premiery opisywanych tu Air Jordan 4. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu postaramy się Was poinformować.

Air Jordan 4 Print White Black Red-1 Air Jordan 4 Print White Black Red-2 Air Jordan 4 Print White Black Red-3 Air Jordan 4 Print White Black Red-4 Air Jordan 4 Print White Black Red-5 Air Jordan 4 Print White Black Red-6 Air Jordan 4 Print White Black Red-7 Air Jordan 4 Print White Black Red-8 Air Jordan 4 Print White Black Red-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: