- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzy to pierwsze zdjęcia nowych butów sacai x Nike Pegasus Vaporfly?

Czy to pierwsze zdjęcia nowych butów sacai x Nike Pegasus Vaporfly?

To, że kolaboracja sacai x Nike LDWaffle była topowym projektem 2019 roku, to oczywista oczywistość. Po sukcesie wspomnianego przedsięwzięcia obie strony spotkały się raz jeszcze, a owocem ich współpracy jest poniższy całkiem nowy model Pegasus Vaporfly, który pojawi się w trzech kolorystykach.

Podczas odbywającego się paryskiego tygodnia mody na pokazie sacai zauważono całkiem nową sylwetkę, za projekt której odpowiadała założycielka japońskiej marki – Chitose Abe. Widzimy tu ten sam język projektowania co u wyżej wspomnianej sylwetki, czyli zestawiono ze sobą dwa całkowicie różne biegówki z oferty Nike. Zatem ponownie mamy podwójne języki oraz dwa zestawy sznurówek, dwa Swooshe na boku o różnej wielkości, a także dwie (a może nawet 3) podeszwy.

Według zapowiedzi mają się pojawić cztery warianty kolorystyczne, a poniżej znajdziesz trzy pierwsze warianty. Jeden bazuje na połączenie bieli, czerni i odcieni szarości, drugi to zieleń zestawiona z żółcią, a ostatnia kolorystyka to rdzawy brąz, beż i zieleń. Wszystkie z nich spoczywają na pożółkłej podeszwie z czarnym spodem. Jak zdobędziemy zdjęcia czwartej kolorystyki to od razu damy Wam znać, a do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi fotami.

Oczywiście na chwilę obecną wszystko jest owiane tajemnicą, ale opisywanych tu butów sacai x Nike Pegasus Vaporfly możemy się wstępnie spodziewać pod koniec bieżącego roku, jeśli oczywiście nic nie będzie przełożone.

sacai x Nike Vaporwaffle 1 sacai x Nike Vaporwaffle 2 sacai x Nike Vaporwaffle 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: