- Reklama -NikeNike

Devin Booker kolejnym bohaterem okładki NBA 2K23

Po tym jak ogłoszono, że Michael Jordan zagości na okładce specjalnych edycji NBA 2K23, teraz zakomunikowano, że młody Devin Booker będzie kolejnym bohaterem nadchodzącej edycji gry.

Mając zaledwie 25 lat, gwiazda Phoenix staje się pierwszym graczem Suns, który pojawił się na okładce gry NBA 2K od czasu jej premiery w 1999 roku.

No, ale co się dziwić jak zakończył sezon rekordowymi osiągnięciami. Jego linijka wyglądała następująco: 26,8 punktów, 5,0 zbiórek, 4,8 asyst i 1,1 przechwytu. W tym czasie poprowadził swój zespół do 64 meczów w sezonie zasadniczym 2021-2022, został wybrany pierwszej drużyny All-NBA i zajął czwarte miejsce w wyścigu o NBA MVP.

„Byłem wielkim fanem NBA 2K, odkąd byłem dzieckiem, i to surrealistyczne, że w końcu dołączyłem do ekskluzywnego klubu mistrzów koszykówki, którzy byli sportowcami z okładek” – powiedział Booker.

„Jestem zaszczycony, że mogę podzielić się tegorocznymi okładkami z legendarnym Michaelem Jordanem, który zmienił grę dla wszystkich graczy, którzy przyszli po nim, a także z dwójką gwiazd WNBA, Dianą Taurasi i Sue Bird, które nadal wywierają ogromny wpływ na grę.”

Nowa gra ma pojawić się w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Możliwość zamawiania przedpremierowych wersji ruszyła 7 lipca pod tym linkiem.

devin booker nba 2k23 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: