- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleTechnologiaDiscord chce pozostać niezależny i odrzuca propozycję kupna przez Microsoft

Discord chce pozostać niezależny i odrzuca propozycję kupna przez Microsoft

Pod koniec marca w sieci pojawiła się informacja, mówiąca że Microsoft złożył ofertę kupna za 10 miliardów platformy Discord. Jak się teraz okazuje, firma chce pozostać niezależna i odrzuca propozycję.

Chociaż Discord nie zamknął całkowicie drzwi do przyszłych dyskusji z Microsoftem, wydaje się być bardziej skoncentrowany na wejściu na giełdę, chociaż to również jest niepotwierdzone. Podobno w rozmowach brały również udział inne firmy, ale nie doszło do bardziej zaawansowanego poziomu negocjacji.

Wall Street Journal donosi, że w marcu firma zatrudniła na stanowisko CFO Tomasza Marcinkowskiego, który przeszedł z Pinterestu. Może się to wiązać właśnie z wejściem na giełdę i wyceną na poziomie 7 miliardów dolarów z zeszłego roku.

Mimo przychodu 130 mln dolarów w minionym roku, Discord nadal nie przynosi żadnych zysków. Mimo to zamierza rozwijać się niezależnie i pójść za ciosem by zacząć wreszcie zarabiać. Baza użytkowników Discorda znacząco wzrosła w czasach pandemii i czas zacząć na nich zarabiać.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: