- Reklama -NIkeNIke

Oto buty z projektu Discovery x Vans “Shark Week”

Wczoraj rozpoczął się corocznie obchodzony Shark Week, którego celem jest ochrona oceanów i mórz, które są domem dla rekinów. Z tejże okazji doszło do ciekawego przedsięwzięcia, za którym stoją ekipa stworzona na linii Discovery x Vans.

W skład kolekcji wchodzą dwa kultowe modele butów od kalifornijskiej marki, mianowicie Vans Sk8 Hi oraz Vans Slip-On, które wyjdą w specjalnie stworzonych na tę okazję wariantach. Ten pierwszy został wykonany z czarnego zamszu na przodzie i przy sznurowaniu oraz płótna, na którym widnieje branding side stripe, do którego dobiera się groźny rekin. Z kolei Slip On mamy w wydaniu bardziej artystycznym, w którym całość została pokryta kolorowym wzorem i grafikami.

Buty z kolekcji Discovery x Vans “Shark Week” powoli zaczynają się pojawiać na sklepowych półkach, więc szukajcie ich w bliskich Wam lokalizacjach.

Discovery x Vans Shark Week 0 Discovery x Vans Shark Week 1 Discovery x Vans Shark Week 4 Discovery x Vans Shark Week 2 Discovery x Vans Shark Week 7 Discovery x Vans Shark Week 6 Discovery x Vans Shark Week 8 Discovery x Vans Shark Week 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: