- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaFilmDisney+ zdobyło ponad 100 milionów subskrybentów w mniej niż dwa lata

Disney+ zdobyło ponad 100 milionów subskrybentów w mniej niż dwa lata

To już oficjalne! Streamingowa platforma Disney+ przekroczyła 100 milionów subskrybentów, osiągając imponujący wyczyn w mniej niż dwa lata.

Ta wspaniała dla nich informacja została podana przez samego dyrektora generalnego Disneya – Boba Chapeka.

„Ogromny sukces Disney+… zainspirował nas do jeszcze większej ambicji i znacznego zwiększenia naszych inwestycji w tworzenie wysokiej jakości treści” – powiedział. „W rzeczywistości stawiamy sobie za cel ponad 100 nowych tytułów rocznie, w tym Disney Animation, Disney Live Action, Marvel, Star Wars i National Geographic. Nasz bezpośredni kontakt z konsumentami jest najwyższym priorytetem firmy, a nasz solidny zbiór treści będzie nadal napędzał jej rozwój.”

Filmowy gigant z Ameryki osiągnął 50 milionów subskrybentów już w maju 2020 roku, czyli zaledwie 5 miesięcy po starcie platformy. Ten przełomowy wzrost liczby subskrybentów w ciągu zaledwie 16 miesięcy jest nie tylko oszałamiający, ale wręcz niemożliwy do uwierzenia. Z kolei raport z lutego bieżącego roku podał, że ich usługa streamingowa przewyższy liczbą subskrybentów samego Netflixa. Według prognoz miałoby się to odbyć w okolicach 2026 roku.

Sukcesu Disneya już nie da się powstrzymać. Rozwój Disney + można wyjaśnić wieloma czynnikami, ale zapewne największe znaczenie ma oferta. Platforma może pochwalić się jednymi z największych i najpopularniejszych obecnie programów w popkulturze. Mowa tu o takich tytułach jak chociażby The Mandalorian, WandaVision, The Simpsons czy Star Wars: Clone Wars.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: