- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population

DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population

Zagraniczny brand FTP lub jak kto woli Fuck The Population, zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję, ale to co przykuwa naszą uwagę to model, który pojawił się w promocyjnym lookbooku. Mowa o legendarnym raperze, znanym pod pseudonimem Dark Man X, czyli DMX.

Także jego „występ” w zestawie od Timberland i Engineered nie był jednorazowym epizodem. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to przyszykowano dla nas między innymi porządne bluzy z kapturem, wyposażone w spory napis FTPFTPFTPFTP. Do tego dochodzą czarne longsleeve’y oraz rozpinane bluzy bez kaptura. Nie zabraknie zestawu koszulek a uzupełnieniem stawki są koszule z krótkim rękawem.

Dłużej już Was nie zatrzymujemy a po prostu zapraszamy na oficjalną stronę internetową FTP.

DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population1 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population2 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population3 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population4 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population5 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population6 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population7 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population8 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population9 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population10 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population11 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population12 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population13 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population14 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population15 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population16 DMX w najnowszej kolekcji od Fuck The Population17

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: