- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDo sieci wyciekły zdjęcia zbliżających się Air Jordan 1 Low „Royal” oraz...

Do sieci wyciekły zdjęcia zbliżających się Air Jordan 1 Low „Royal” oraz „Varsity Red”

Sezon letni jest już tuż za rogiem, a to oznacza ciut inne sylwetki na sklepowych półkach  niż podczas jesiennych czy wczesnowiosennych premier. Czas szykować nowe fundusze, ponieważ do sieci wyciekły zdjęcia zbliżających się Air Jordan 1 Low w dwóch wariantach, mianowicie „Royal” oraz „Varsity Red”.

Niskie Jedynki pojawią się w dwóch mocno pożądanych wersjach kolorystycznych, które wykorzystują dobrze znane barwy i ich układy blokowe.

Wersja Royal będzie miała bazę z białej skóry, która została wykorzystana na perforowanej górze toeboxa, na języku oraz na bocznych sektorach buta. Z kolei ciemny odcień koloru niebieskiego pojawia się nie tylko na pięcie i przy wiązaniu, ale również w formie obudowy toeboxa i bocznego Swoosha.

Natomiast opcja Varisty Red biel zastępuje kolorem czarnym i ponownie barwi panele na boku, górze toeboxa i język. Mocna czerwień okupuje okolice oczek na sznurówki, jak również tył cholewki i jej przód.

W obu przypadkach mamy również czarne wiązanie oraz wyściółki. Natomiast podeszwa zabarwiona na biało ma spód odpowiednio w kolorze niebieskim oraz czerwonym.

Na chwilę obecną szczegóły premiery butów Air Jordan 1 Low „Royal” oraz „Varsity Red” owiane są tajemnicą, ale powinny pojawić się w oficjalnym sklepie Jordan Brand w ciągu najbliższych tygodni, więc sprawdzajcie na bieżąco.

Air Jordan 1 Low Royal Varsity Red 1 Air Jordan 1 Low Royal Varsity Red 2 Air Jordan 1 Low Royal Varsity Red 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: