- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaSztukaMuzykaDrake wydaje niespodziewany mixtape „Dark Lane Demo Tape” i zapowiada album!

Drake wydaje niespodziewany mixtape „Dark Lane Demo Tape” [stream] i zapowiada album!

Tak rozpoczynać możemy każdy miesiąc! Drake niespodziewanie wypuścił nowy mixtape „Dark Lane Demo Tape”, a do tego zapowiedział nowy album na 2020 rok!

Nowa produkcja na platformach streamingowych zadebiutowała 1 maja i znajdziemy na niej aż 14 kawałków. Całość trwa prawie 50 minut, więc soundtrack na obecnie trwającą majówkę mamy jak znalazł. Na gościnne wersy dograli się Future, Young Thug, Playboi Carti czy Chris Brown. Nad follow up’em do „More Life” z 2017 roku stali Oliver El-Khatib oraz OVO Noel.

Kanadyjski raper ujawnił nowy mixtape na swoim profilu na Instagramie wspominając, że on i jego ekipa OVO „zebrali wiele piosenek, o które ludzie prosili (trochę przecieków, kilka kawałków z SoundCloud i kilka nowych klimatów).” Na nowym produkcji możemy posłuchać dobrze znane kawałki jak „Chicago Freestyle”, „Desires” czy „When To Say When”. Do mixtape’u włączony również viralowy kawałek „Toosie Slide” czy wcześniej niepublikowane tracki jak ten z Playboi Carti „Pain 1993”, który miał się pojawić na długooczekiwanym albumie Cartiego „Whole Lotta Red”.

Mało? No to łapcie dodatkowe info które elektryzuje równie dobrze. Drizzy napomknął również, że „również mój 6-ty STUDYJNY ALBUM WYJDZIE NA LATO 2020. Szczęśliwa 6-tka”.

Nie czekajcie ani chwili i odpalajcie na głośniki mixtape DRAKE „Dark Lane Demo Tape” poprzez stream na Spotify, Apple czy Tidal.

 

 

https://tidal.com/browse/album/139721907

 

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: