- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaMuzykaDrake nakręcił cały teledysk w... głównej siedzibie Nike

Drake nakręcił cały teledysk w… głównej siedzibie Nike

Jak obiecał tak zrobił! Drake wrzucił właśnie do sieci swój najnowszy teledysk do kawałka „Laugh Now Cry Later”, który w całości powstał… głównej siedzibie Nike. Gościnne wersji dograł Lil Durk, a w klipie pojawiają się Kevin Durant, OBJ oraz Marshawn Lynch.

Po obejrzeniu załączonego klipu zapewne zadacie sobie pytanie czy to zwykły videoclip czy reklama Nike z udziałem kanadyjskiego rapera. Na początku teledysku widzimy jak reprezentant Toronto wjeżdża luksusowym samochodem do siedziby Nike w Beaverton i przy wysiadaniu pokazuje całkiem nową sylwetkę od Nike. Reszty nie zdradzimy, sami odpalcie video…

Kolejna kwestia, która wyjaśnia się w tym klipie to fakt sponsoringu i współpracy rapera ze sportwearowym gigantem. Kiedyś Drake wiązany był z Jordan Brand, a jego współpraca trwała od 2013 roku aż do 2018. Podobno po tym czasie był już o krok od podpisania kontraktu z marką adidas, ale wiemy, że ostatecznie do tego nie doszło. Drizzy wrócił do Swoosha i ten klip jest już ostatecznym potwierdzeniem jego przywiązania do amerykańskiej marki. Wprawne oko zobaczy również nowe logo, które pojawi się na przyszłorocznych kolaboracyjnych butach.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: