- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDruga część jesienno zimowej kolekcji NEIGHBORHOOD na 2019 rok

Druga część jesienno zimowej kolekcji NEIGHBORHOOD na 2019 rok

Nie dalej jak na początku września pokazaliśmy Wam lookbook z jesienno zimową kolekcją NEIGHBORHOOD na 2019 rok. Z kolei ten wpis posłuży nam do tego by zapoznać Was z drugą partią japońskiej marki na nadchodzące tygodnie.

Kolejna porcja nowości to płynna kontynuacja poprzedniego dropu, czyli raz jeszcze sporo odwołań do wojskowej stylistyki, odzież utylitarna i sporo schowków, kieszeni, uchwytów i zamków. Do tego doliczyć trzeba pozycje wzorowane na odzieży roboczej i pozycje raczej na codzień, czyli zwykłe bluzy i koszulki, które zdominowane są przez wszelkiego rodzaju napisy i symbole. Nie brakuje również denimu, który u Shinsuke Takizawy utrzymany jest na wysokim poziomie.

W międzyczasie pomiędzy pierwszym a drugim dropem NEIGHBORHOOD weszło w kolaboracje z marką Porter, której efektem była kolekcja toreb i plecaków oraz z Eastpak, która zaserwowała nam saszetki i torebki.

Nowości od japońskiego bandu NEIGHBORHOOD możecie szukać w ich sklepie online lub sprawdzać na bieżąco nowości w europejskim sklepie END Clothing.

Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 1 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 2 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 3 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 6 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 4 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 5 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 9 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 7 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 8 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 10 Lookbook NEIGHBORHOOD FW19 PT2 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: