- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtNie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku!

Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku!

Bracia Os Gemeos z Brazylii odwiedzili w ostatnim czasie Nowy Jork i oczywiście pozostawili po sobie mocny ślad. Tyle, że tym razem powstał nie jeden a dwa murale na ścianach stojących obok sobie budynków.

Był to niezależny projekt stworzony po to by oddać hołd kulturze hip hopowej, zarówno starej jak i nowej szkole. Otavio Pandolfo oraz Gustavo Pandolfo namalowali stojące na przeciw siebie czteroosobowe ekipy. Może Wam to przypominać dwie ekipy szykujące się do b-boyowej walki jakie odbywały się na ulicach Nowego Jorku w latach ’80. Chłopaki postarali się również o wiele odniesień do starej kultury czy sceny graffiti.

Zerknijcie na załączone poniżej fotografie i sami oceńcie efekt końcowy w postaci dwóch murali Os Gemeos.

Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-2 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-3 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-4 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-5 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-6 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-7 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-9 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-10 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-11 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-12 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-13 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-14 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-15 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-16 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-17 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku-18 Nie jeden a dwa murale Os Gemeos w Nowym Jorku

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: