- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleGamingEA Sports pokazało zwiastun gry FIFA 19 z udziałem Cristiano Ronaldo!

EA Sports pokazało zwiastun gry FIFA 19 z udziałem Cristiano Ronaldo!

EA Sports w końcu pokazało coś więcej na temat zbliżającej się nowej edycji gry FIFA 19. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun video i dowiecie się kilku informacji.

Oczywiście nie będzie to dla Was niespodzianką, że na okładkę gry wraca Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, czyli zdobywcy tegorocznej Champions League. A właśnie a propos CL to właśnie te rozgrywki zostały pokazane w poniższym zwiastunie video. Pod koniec materiału pojawia się jeszcze jedna gwiazda, mianowicie brazylijski napastnik Neymar Jr.

Co do samej gry to gameplay będzie miał nowy system Active Touch, 50/50 Battles oraz system Dynamic Tactics, a Alex Hunter powraca w finalnym rozdziale: The Journey: Champions.

Jednym z najważniejszych aspektów w nowej grze będzie pełna licencja na Ligę Mistrzów!

Zatem sprawdź poniższy materiał video z remisem hymnu UEFA Champions League, który został skomponowany przez Hansa Zimmera i jest z gościnnym udziałem Vince Staples.

I teraz najważniejsze: kiedy wyjdzie FIFA 19? Szykujcie się na 28 września bieżącego roku. Gra pojawi się na następujących platformach: Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC oraz Xbox One.

Pre-Order możesz złożyć pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: