- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto wiosenno letnia kolekcja Carhartt WIP w obiektywie Idrisa Nassangara

W tym roku Carhartt WIP jest niezmiernie płodny. Nie ma praktycznie tygodnia, w którym nie przedstawiliby jakiegoś nowego materiału wizualnego. W tym wpisie poznacie się bliżej z edytorialem przedstawionym przez Idrisa Nassangara, fotografa mieszkającego między Marrakeszem a Paryżem.

Zdjęcia wykonane w Maroku, pomiędzy miastami Casablanca i Marrakech, skupiają się na odzieży z wiosenno letniej kolekcji streetwearowej marki, a także na wyjątkowej architekturze i obiektach ulicznych z tych dwóch lokalizacji. W związku z tym kampania jest bogata w kolory i detale, z obsadą pochodzącą z grup przyjaciół z obu miast.

Ta dynamika była ważna dla Nassangara, który opisał pracę jako serię „skradzionych chwil”. Podobne poczucie spontaniczności i intymności cechuje prace fotografa – w szczególności jego osobisty projekt „A Day With?”, w którym portretuje ludzi i społeczności poprzez swoje ujęcia.

W tej kampanii Nassangar starał się uchwycić to samo uczucie bliskości ze swoimi modelami, rozkoszując się tym, co definiuje ich codzienne życie, od drobiazgów po sprawy przyziemne.

Na zdjęciach zaprezentowano spodnie bojówki, szorty oraz bluzy i lekkie kurtki. Nie zapomniano o dodatkach i akcentach. Wszystko to jest oczywiście dostępne w internetowym sklepie Carhartt WIP.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: