- Reklama -NikeNike

Oto edytorial sklepu Graduate z ich aktualnymi nowościami

Francuski Graduate Store jakiś czas temu wrzucił do sieci zestaw fotografii tworzących ich edytorial z aktualnymi nowościami na sezon wiosenny bieżącego roku.

Sceneria jest co najmniej niezwykła. Pisk opon na nawierzchni, zimne neony w alejkach, zniszczona przez wiek farba oznakowania pasów, odbicie karoserii: to właśnie w tym niezwykłym miejscu francuska ekipa znalazła inspirację dla pierwszego w tym roku edytorialu. Modele wraz z fotografem poruszali się pomiędzy samochodami, by uchwycić najlepszą perspektywę, a efekty możecie podziwiać poniżej. Pomysł przekształcenia zwykłego miejsca w niezwykłą scenerię powoli zyskuje na popularności.

Przedstawiając produkty w nowym świetle, tworząc zaskakujące skojarzenia, zespół Graduate Store prezentuje niektóre ze swoich bestsellerów na wiosnę 2023 roku. Pośród nowości znajdziecie propozycje takich marek jak Beams Plus, Universal Works, Engineered Garments, a także bardziej streetwearowe Aries oraz Stussy. Z kolei na nogach zauwazycielr Mizuno, Merrell, a także Birkenstock i Clarks Originals.

Nowości możecie szukać w ich sklepie internetowym.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: