- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Haven wypuszcza kolekcję Gore-Tex Infinium. Oto edytorial z nowościami

Nie minął nawet tydzień od momentu kiedy przedstawiliśmy Wam studyjny lookbook z wiosenno letnią kolekcją HAVEN, a kanadyjski sklep ma dla nas kolejną porcję informacji. Przed Wami ich świeża kolekcja Gore-Tex Infinium™.

Założona w 1969 roku firma W. L Gore, znana jest z produkcji wodoodpornych, oddychających materiałów GORE-TEX, które na nowo zdefiniowały i zrewolucjonizowały odzież sportową.

Wspominamy o nich, ponieważ reprezentaci Kanady serwują nam kolekcję, która bazuje na Gore-Tex Infinium™. W tym przypadku materiał stawia na funkcjonalność, więc ważniejsze była wygoda użytkownika, odporność na wiatr i oddychalność niż wodoszczelność.

Po szeroko zakrojonych badaniach i rozwoju kolekcja użytkowa została wyprodukowana w Kanadzie zgodnie z najwyższymi standardami. Przedstawia ona dwie uzupełniające się tkaniny, z których każda wykorzystuje niezliczone zalety wspomnianej wyżej technologii. Miękki polar zapewnia ciepło w przejściowych warunkach pogodowych, a lekki, elastyczny ripstop nylon sprawdza się w każdych warunkach.

Nowości z kolekcji HAVEN x Gore-Tex Infinium znajdziecie w ich sklepie online już od 7 kwietnia. Jednak zanim się tam wybierzecie to koniecznie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: