- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearHAVEN prezentuje wiosenno letnią kolekcję Stone Island Shadow Project

HAVEN prezentuje wiosenno letnią kolekcję Stone Island Shadow Project

Kanadyjski sklep HAVEN specjalizujący się w dystrybucji odzieży prosto z Japonii i techwearze przedstawia dziś wiosenno letnią kolekcję włoskiej marki Stone Island, a dokładniej zestaw propozycji z linii Shadow Project.

W nowym sezonie brand ze słonecznej Italii zestawił techniczne materiały z estetyką Errolsona Hugha i jego zespołu Acronym. Stone Island wciąż udoskonala koncepcje użyteczności i eksperymentowania, prezentując żywe kolory w tkaninach farbowanych i poddanych obróbce enzymami.

Pośród nowości znajdziemy dobrze znane spodnie Convert z panelami wykonanymi z przewiewnej siateczki zapewniającej odpowiednią wentylację w sezonie letnim. Obok tego pojawia się materiał Nylon Metal, który tym razem pojawia się w wersję w paski, w której nylonowa przędza o strukturze trylobitu jest przeplatana pasami poliestru. Wykorzystano go przy kurtkach Hooded Pullover Jacket oraz Parka, a także przy szortach na ciepłe dni. W ofercie pojawiają się również rozmaite bluzy, a także t-shirty i longsleeve’y. Sznyt Errolsona widoczne są w asymetrycznych konstrukcjach, abstrakcyjnych grafikach i blokowaniu kolorów.

Zapoznajcie się ze zdjęciami kolekcji Stone Island Shadow Project i jak coś to udajcie się do sklepu HAVEN po coś dla siebie.

editorial haven stone island shadow project ss20 1 editorial haven stone island shadow project ss20 2 editorial haven stone island shadow project ss20 3 editorial haven stone island shadow project ss20 4 editorial haven stone island shadow project ss20 5 editorial haven stone island shadow project ss20 6 editorial haven stone island shadow project ss20 7 editorial haven stone island shadow project ss20 8 editorial haven stone island shadow project ss20 9 editorial haven stone island shadow project ss20 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: