- Reklama -NikeNike

maharishi przedstawia swój letni edytorial

Brytyjski brand Maharishi prezentuje swój najnowszy editorial, który prezentuje ich nowości na sezon letni.

Z korzeniami głęboko zakorzenionymi w Tajlandii, Songkran Water Festival uznaje związek człowieka z wodą oraz jej znaczenie w całym regionie południowo-wschodnim. Tradycje wywodzą się z czasów, gdy buddyści odwiedzali świątynie, aby polać wodą posągi i ręce mnichów na znak szacunku. Święto jest obchodzone corocznie z okazji zbliżającego się/początku księżycowego nowego roku. Właśnie ten aspekt był główną inspiracją przy tym przedsięwzięciu.

Jeśli chodzi o samą kolekcję, lekkie zestawy, które zostały zaprezentowane poniżej, mają na swojej powierzchni kamuflaż marki DPM: Bonsai Forest. Natomiast na dresach z bawełny organicznej i Original Snopants wyhaftowano złożone grafiki z drzeworytów, w szczególności z wielkoformatowych tryptyków artysty Ukiyo-e, Utagawy Yoshitsuyi.

Natomiast w kwestii odzieży wierzchniej, projektanci inspirowali się rozwojem kombinezonów ratunkowych na deszczową pogodę przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych i zastosowali rozwiązania takie jak Flight Nylon, Upcycled Military Surplus i Resin Cotton z asymetrycznymi zamknięciami w stylu wschodnim.

Najnowsza kolekcja jest dostępna online na stornie maharishi oraz w sklepach Maharishi w Londynie i Nowym Jorku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: