- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearmaharishi przedstawia edytorial ze swoją techniczną kolekcją

maharishi przedstawia edytorial ze swoją techniczną kolekcją

Najnowszy edytorial maharishi powstał na angielskim południowym wybrzeżu i przedstawia kolekcję skupiającą się na technicznych i użytkowych materiałach.

Szanuj naturę, korzystaj z technologii – te słowa towarzyszyły projktanom brytyjskiej marki przy pracach nad najświeższą kolekcją. W odzieży zastosowano szereg tkanin, które łączą wzmocniony ripstop, wodoodporność i szybkoschnące właściwości techniczne z naturalnymi barwieniami roślinnymi, włóknami pochodzącymi z recyklingu i przyjaznymi dla środowiska procesami produkcyjnymi.

Pośród nowości widzimy chociażby Reversible Kimono, które wykonane jest z polaru Polartec® Power Air ™ – dzianiny termicznej, która wykorzystuje kieszenie powietrzne do zatrzymywania ciepła ciała. Z kolei parka Han łączy elementy tradycyjnego koreańskiego „Hanbok” z kurtką typu shell, wykonaną z wodoodpornego włoskiego nylonu.

Odzież z polaru Sherpa jest wykonana z przędzy wykonanej w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego. Natomiast pozycje w kamuflażu takie jak Overshirt BDU i Tactical Cargo Vest – mają w tym sezonie przełomowy, dwukolorowy wzór DPM: Mamushi.

Zapoznajcie się z poniższymi materiałami i jeśli coś Wam wpadnie w oko to sprawdźcie całą kolekcję maharishi w ich sklepie online.

editorial maharishi technical fw20 1 editorial maharishi technical fw20 2 editorial maharishi technical fw20 3 editorial maharishi technical fw20 4 editorial maharishi technical fw20 5 editorial maharishi technical fw20 6 editorial maharishi technical fw20 7 editorial maharishi technical fw20 8 editorial maharishi technical fw20 9 editorial maharishi technical fw20 10 editorial maharishi technical fw20 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: