- Reklama -NikeNike

L. HOLL prezentuje edytorial Norse Projects z ich wiosenną kolekcją

W dalszej części wpisu znajdziecie zestaw fotografii tworzących edytorial Norse Project z ich wiosenno letnią kolekcją, za który odpowiadali L. HOLL oraz fotograf Jay Bing.

Głównym przesłaniem przy tym edytorialu były słowa „Zachwyt definiuje się jako reakcję emocjonalną na postrzegalnie rozległe bodźce, które wykraczają poza obecne ramy odniesienia” z Journal of Personality & Social Psychology. Wizualnie odnosząc się do tego artykułu naukowego, fotograf Jay Bing uchwycił wewnętrzne stany podziwu, siebie i możliwości na ewoluującym terenie plaży Bedruthan Steps w Kornwalii w Wielkiej Brytanii.

Na zdjęciach zaprezentowano między innymi odzież wierzchnią wykorzystującą Pertex i warstwy pośrednie na szczytach skalistych zboczy i płowych piaszczystych plaż Kornwalii. Tuż obok zobaczycie świetny płaszcz Thor Rain oraz nakrycia głowy, jak czapka z daszkiem i bucket hat, obie z Gore-Tex Infinium. Wspomniany materiał wykorzystano również przy spodniach i koszulach.

Artykuł konkluduje: „Podziw pojawia się w ulotnych doświadczeniach. Patrząc na rozgwieżdżoną przestrzeń nocnego nieba. Wpatrując się w błękitny bezmiar oceanu. Poczucie zdumienia narodzinami i rozwojem dziecka”. – Kładzie mniejszy nacisk na indywidualne ja i może zachęcać ludzi do rezygnacji z własnego interesu w celu poprawy dobrobytu innych.

Trzeba przyznać, że to dość osobliwe podejście do tematu przy pracy nad edytorialem.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji Norse Projects szukajcie w ich sklepie online. Przed wybraniem się na zakupy polecamy sprawdzić galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: