- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearElade idealnie na Mistrzostwa Świata prezentuje własny piłkarski klimat!

Elade idealnie na Mistrzostwa Świata prezentuje własny piłkarski klimat!

Jesteśmy świeżo po otwarciu czwartkowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Zobaczyliśmy już kilka gorszych, jak i lepszych spotkań, a obecnie wisienką na torcie było starcie obecnego Mistrza Europy Portugalii z równie silną ekipą Hiszpanii.

Właśnie takie spotkania sprawiają, że ma się ochotę wyskoczyć na boisko i rozegrać kilka meczyków. Co więcej, takie spotkania sprawiają, że człowiek ma aż chęć wylecieć na ulicę w sportowym trykocie. Dlatego polska firma Elade wychodzi naprzeciw wszystkim fanom futbolu i streetwearu, prezentując swój najnowszy produkt.

Czas zacząć przygodę z Mundialem, a z powodu tego ogromnego eventu, Elade ma okazję przedstawić kolaborację z japońskim artystą Wood Manabu Morita. W tym przypadku, przygotowano limitowaną koszulkę Football Jersey Japan x Poland Connection. Sam t-shirt wyszedł tylko w ilości 100 sztuk, z czego połowa powędrowała do krainy kwitnącej wiśni. Natomiast sprzedaż 50 sztuk ruszyła właśnie na oficjalnej stronie internetowej Elade.

Biało-czerwona naszywka, która tak naprawdę jednoczy w sobie flagę Polski i Japonii oraz dwa ptaki charakterystyczne dla obu reprezentacji, są tutaj symbolem przyjaźni i wspólnych zmagań w tej samej grupie. Mimo sporej odległości, jaką dzieli Elade od Japonii, obie ekipy ciągle są w stanie zrobić interesującą kolaborację.

Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat4 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat5 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat3 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat6 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat2 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat7 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat8 Elade idealnie na mistrzostwa swiata prezentuje własny pilkarski klimat1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: