- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Kolaboracja Eric Emanuel x Reebok Club C będzie miała aż 4 odsłony...

Kolaboracja Eric Emanuel x Reebok Club C będzie miała aż 4 odsłony kolorystyczne

Przyjaźń na lini Eric Emanuel x Reebok musi być bardzo mocna, ponieważ obie strony przeskakują z projektu na projekt. Niedawno wyszły Reebok Question Mid, a już za chwilę w sklepach pojawią się aż 4 różne wersje modelu Reebok Club C.

Skoro jesteśmy w okresie „back to school” cała sesja zdjęciowa wygląda jakby była zrobiona w szkolnym autobusie wraz z grupą licealnych znajomych. Zresztą sam Eric z nostalgią wraca do czasów kiedy kupował nowe ciuchy i buty w sam raz na początek roku szkolnego.

Co do samych butów to na pierwszy rzut oka nie dostajemy nic szczególnego poza białymi skórzanymi butami. Jednakże jest to efekt zamierzony, a Eric zdecydował się jedynie na zmianę kolorów na zapiętce oraz wyściółce. To jednak nie koniec, ponieważ wspomniana wyściółka została wykonana z materiały French Terry, a na zapiętce umieszczono inicjały designera EE. Ogólnie do wyboru będą warianty Energy Orange / Collegiate Navy, Regal Purple / Retro Yellow, a także Cherry Tomato / Smoky Taupe oraz Ultramarine / Black.

Wersja pomarańczowa pojawi się ekskluzywnie na stronie ericemanuel.com już 14 sierpnia. Pozostałe trzy kolorystyki butów Eric Emanuel x Reebok Club C będą osiągalne globalnie od 21 sierpnia i będzie je można kupić z oficjalnej strony Reebok Classic.

Eric Emanuel x Reebok Club C fw20

Eric Emanuel x Reebok Club C fw20 1 Eric Emanuel x Reebok Club C fw20 2 Eric Emanuel x Reebok Club C fw20 3 Eric Emanuel x Reebok Club C fw20 4 Eric Emanuel x Reebok Club C fw20 5

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: