Marka New Balance przyszykowała dla nas kolejną petardę, bowiem w sieci pojawiły się właśnie zajawkowe zdjęcia, przedstawiające kolejną kolaborację. Tym razem nie chodzi o żaden sklep, lecz jedną osobę a dokładnie Evana Longorie, który jest amerykańskim baseballistą, występującym na pozycji trzeciobazowego w Tampa Bay Ray. Osoby, które nie kojarzą gościa, niech śmiało sprawdzają załączony w newsie filmik, wówczas wydaje nam się, że szybko ogarniecie temat!

Wracając jednak do samej współpracy. Na warsztat wzięto model 530, który ostatnio prezentowany jest w bardzo dobrych kolorystykach. Poprzeczka zawieszona jest wysoko, ale dzisiejsze zestawienie barw, oznaczone jako Black/White, także trzyma poziom. Mimo że do czynienia mamy praktycznie z jednym kolorem – w tym przypadku jest to czerń, która zajmuje całą cholewkę, czuby tych butów oraz branding a uzupełnieniem stawki jest biała nakrapiana podeszwa, to wariant ten wygląda świetnie. Warto również dodać, że do produkcji wykorzystano głównie połączenie siateczki oraz zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to kicksy te pojawią się w wybranych sklepach na świecie, które posiadają produkty tego brandu już 30 maja.

evan-longoria-new-balance-530-1 evan-longoria-new-balance-530-2 evan-longoria-new-balance-530-3 evan-longoria-new-balance-530-4 evan-longoria-new-balance-530-5

Reklama
air jordan