- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyExtra Butter otwiera nowy sneakersowy butik z... kinem i ukrytym barem

Extra Butter otwiera nowy sneakersowy butik z… kinem i ukrytym barem

Sneakersowy butik Extra Butter na Lower East Side już od 2007 roku butik wyróżniał się na tle innych dzięki licznym powiązaniom z filmami i dobrze wykonanym kolaboracjom. Teraz ta wyjątkowa ekipa rozszerza swój zasięg o nową lokalizację, którą otworzyli na Long Island City w Queens.

Sklep o powierzchni prawie 280 metrów kwadratowych znajduje się w historycznym budynku MoMA PS1. Co ciekawe, oprócz zwykłej powierzchni sprzedażowej z butami i odzieżą, na terenie sklepu znajduje się również mała sala kinowa na 12 foteli i z ekranem na jednej ze ścian. Ten koncept znamy z ich poprzedniej lokalizacji, więc nie jest to jakaś duża niespodzianka. Z kolei ukryty bar rodem z czasów amerykańskiej prohibicji to już całkiem inna para kaloszy. Chłopaki zaserwują tam trunki z najwyższej półki, piwo rzemieślnicze i smaczne koktajle. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o wydzielonej strefie na wystawy i pop-upy.

Współzałożyciel Extra Butter, Ankur Amin, twierdzi, że korzenie sklepu Queens sięgają głęboko.

„Mój brat Nick i ja zaczęliśmy pracować w sklepie z butami mojego wuja na Queens Boulevard w latach 80-tych, a teraz wprowadzenie Extra Butter do Queens prawie 40 lat później jest dla nas ważnym kamieniem milowym” – powiedział Amin.

Nowy sklep znajduje się pod poniższym adresem, a dla tych, którzy nie będą mieli możliwości ich odwiedzić mamy galerię zdjęć.

Extra Butter LIC
22-03 Jackson Ave.
Long Island City, NY 11101

Extra Butter LIC Store 0 Extra Butter LIC Store 1 Extra Butter LIC Store 2 Extra Butter LIC Store 9 Extra Butter LIC Store 3 Extra Butter LIC Store 4 Extra Butter LIC Store 5 Extra Butter LIC Store 6 Extra Butter LIC Store 7 Extra Butter LIC Store 8 Extra Butter LIC Store 10 Extra Butter LIC Store 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: