- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak wygląda kolaboracja Extra Butter x Reebok DMX Run 10 "Predator"

Tak wygląda kolaboracja Extra Butter x Reebok DMX Run 10 „Predator”

Od swojego debiutu w 1987 roku film Predator nadal pozostaje na liście najlepszych filmów sc-fi w historii. Kultowa postać pojawi się w tym roku ponownie w kinach, a trailer nowej odsłony filmu wrzucaliśmy kilka tygodni temu. Właśnie z tejże okazji doszło do kolaboracji na linii Extra Butter x Reebok Classic, która odbyła się na modelu Reebok DMX Run 10.

Tajemniczy łowca z innej planety, przybyły na Ziemię, by zapolować na ludzi stał się główną inspiracją przy projektowaniu nowej wersji biegówek z 1997 roku z systemem amortyzacji DMX. Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy amerykańskiego butiku Extra Butter podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko. Postanowili stworzyć projekt z największą dbałością o szczegóły i detale, tak by mieć pewność, że buty zapadną w pamięć każdemu.

Podobnie jak Predator, mistrz kamuflażu, tak i widoczny tu but Reebok DMX Run 10 korzysta z dobrodziejstwa natury w postaci wszelkiego rodzaju roślinności z dżungli. Przy czym elementy przy podeszwie, jak i ona sama, zostają zabarwione na biało.

Detale, detale i jeszcze raz detale. Na tyle języka widzimy napisy “over here” oraz “turn around” w języku Predatora. Na boku butów widzimy odręcznie napisane czerwone koordynaty. Żółte akcenty przy języku to nawiązanie do żółtych oczu potwora. Na wkładkach widzimy czaszki zabitych przez niego ludzi, a za zawieszkę robi ludzki kręgosłup z czaszką. Chore! Zwieńczeniem projektu jest przezroczysta podeszwa, która rzecz jasna odnosi się do właściwości pancerza wspomnianego wyżej potwora.

Na koniec warto wspomnieć o specjalnie przygotowanym kartonie, który w środku ma przykrywkę, która pokazuje mapę ciepła. To oczywiście odniesienie to faktu, że obcy widzi świat w podczerwieni.

Premiera butów Extra Butter x Reebok DMX Run 10 „Predator” ma się odbyć w ten sam dzień co premiera kinowa filmu. Przypada ona na 14 września bieżącego roku. Ich cena będzie ustawiona na poziomie 200 dolarów.

Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-1 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-2 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-3 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-4 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-5 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-6 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-7 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-8 Extra Butter x Reebok DMX Run 10 Predator-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: