- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaFacebook tworzy aplikację Lasso będącą konkurencją dla TikTok

Facebook tworzy aplikację Lasso będącą konkurencją dla TikTok

Ledwo co pisaliśmy o powrocie Vine w postaci nowej apki Byte, a już mamy dla Was kolejną gorącą informację. Facebook tworzy aplikację Lasso będącą konkurencją dla TikTok (dawne Musical.ly).

Lasso pozwala swoim użytkownikom na tworzenie krótkich materiałów video, ich udostępnianie na swoich kanałach, jak również odkrywanie najpopularniejszych klipów i wyzwań.

Na początku tego roku firma macierzysta TikTok – Bytedance przejęła Musical.ly, który zyskał popularność dzięki swoim wirusowym wideoklipom. Nowa aplikacja Lasso może pochwalić się solidną biblioteką muzyczną wraz ze specjalnymi efektami, w których filmy można nagrywać w 15-sekundowych klipach i udostępniać bezpośrednio na Facebook Stories, Wkrótce udostępniona zostanie także integracja z Instagramem.

Od kilku dobrych miesięcy młodzi użytkownicy uciekają z Facebooka i coraz częściej korzystają niszowych aplikacji. Nie dziwi więc fakt, że gigant mediów społecznościowych próbuje zwabić młodsze grono użytkowników eksperymentując z różnymi nowymi usługami jak chociażby Lasso.

Nową aplikację Lasso możecie już pobrać na iOS oraz Android.

aplikacja lasso 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: