- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersSklep Familia chce uhonorować Prince'a w ich kolaboracyjnych Nike SB Dunk Low

Sklep Familia chce uhonorować Prince’a w ich kolaboracyjnych Nike SB Dunk Low

Familia, skate shop z Minneapolis, został zaproszony przez Nike SB do zaprojektowania swojej wersji butów Dunk Low. Owocem ich prac jest projekt „First Avenue” nawiązujący do piosenkarza i artysty Prince’a.

Projekt swoim wyglądem nawiązuje do klubu First Avenue, w którym Prince rozegrał sporo koncertów, a część fanów myślała nawet, że jest jego właścicielem. Stąd na cholewce z tyłu znajdziemy wytłoczony motyw ceglanej ściany zamalowanej na czarno. Jest to oczywiście powiązane ze wspomnianym klubem, który dodatkowo pokryty jest setkami białych gwiazd, co przełożyło się na wyszytą gwiazdę na boku.

Dodatkowym smaczkiem są wkładki wkładki, które zawierają słynną podłogę w szachownicę i prezentuje bilet na pierwszy koncert na żywo z 3 kwietnia 1970 roku. Zwieńczeniem projektu wydają się być odblaskowe Swooshe i zapiętki, a także purpurowe sznurówki. Zerknijcie jeszcze na toebox, gdzie umieszczono perforację w kształcie gwiazdek.

Buty Familia x Nike SB Dunk Low „First Avenue” miały się pojawić w zeszłym roku z okazji 50 lecia, ale niestety premierę przeniesiono na rok bieżący. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji i zdjęć to od razu się tym z Wami podzielimy.

familia x nike sn dunk low prince zajawka 1 familia x nike sn dunk low prince zajawka 2

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: