- Reklama -NIkeNIke

Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow „Silver Pink & Olive Branch”

Wspominałam Wam o najnowszej kolekcji Rihanny dla Fenty Puma? Oczywiście, że tak i to pewnie nie raz! Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam jeden z modeli butów, które wchodzą w skład najświeższej kolekcji. Są to Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow.

W tym wpisie przyjrzymy się od razu dwum kolorystykom, które już za chwilę pojawią się w sprzedaży. Jedna z nich została opisana jako „Olive Branch”, co w praktyce oznacza satynową cholewkę w kolorze zgniłej zieleni z akcentami z zamszu. Natomiast drugi wariant to „Silver Pink” co oznacza podobną cholewkę tyle tylko, że ta jest w kolorze pudrowego różu. Wisienką na torcie obu projektów jest satynowa wstążka, która imituje czy też zastępuje tutaj sznurówki. Jak Wam się podobają buty Puma Sneaker Bow? Przesadzona czy wręcz przeciwnie?

Dobra wiadomość jest taka, że obie kolorystyki butów Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow pojawią się w sklepie Titolo juz 9 marca!

Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow silver pinkbuty Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow silver pinkFenty Rihanna x Puma Sneaker Bow Olive Branchbuty Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow Olive Branchdamskie Fenty Rihanna x Puma Sneaker Bow Olive Branch

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: