- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleGamingFIFA 20 ujawnia noty i pokazuje TOP10 najlepszych piłkarzy w grze

FIFA 20 ujawnia noty i pokazuje TOP10 najlepszych piłkarzy w grze

Na kilka tygodni przed premierą gry FIFA 20 ekipa EA Games ujawnia noty i pokazuje listę TOP10 najlepszych piłkarzy w grze.

Nie jest niespodzianką, że pierwsze miejsce i tytuł najlepszego piłkarza w grze FIFA20 dostał Lionel Messi z notą 94. Tuż za nim plasuje się nie kto inny jak sam Cristiano Ronaldo z jednym punktem mniej, jego nota to 93.

W pierwszej piątce mamy jeszcze gracza PSG i reprezentacji Brazylii, Neymar Jr. będzie miał notę 92. Tuż za podium znalazł się Eden Hazard z notą 91, a za nim Kevin de Bruyne oraz Jan Oblak z tym samym poziomem. Pozostała czwórka piłkarzy z pierwszej dziesiątki będzie miała ocenę 90, a są to dwaj gracze Liverpoolu: Virgil van Dijk oraz Mohamed Salah, a także piłkarze Luka Modric oraz Marc-Andre ter Stegen, odpowiednio reprezentanci Realu Madryt i Barcelony.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że nasz Robert Lewandowski będzie miał notę 89.

Poniżej znajdziesz listę TOP10 najlepszych piłkarzy z gry FIFA 20, a cała lista 100 najlepszych znajdziesz pod tym linkiem.

Zapoznajcie się zatem z poniższym klipem i oczekujcie premiery, która przypada na 27 września. Natomiast w przedsprzedaży jest już dostępna od 5 sierpnia pod tym linkiem. Gra FIFA 20 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: