- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaFilmObsada nowego filmu „American Sole” o rynku resellerskim zapowiada dobrą produkcję

Obsada nowego filmu „American Sole” o rynku resellerskim zapowiada dobrą produkcję

Po sporym sukcesie filmu „Hustlers” (Ślicznotki) ekipa STXfilms powoli rusza z następną produkcją. Chodzi o film „American Sole” o sneakersowym rynku resellerów.

Wiadomo już, że w obsadzie filmu znajdą się Pete Davidson z Saturday Night Live oraz O’Shea Jackson Jr., syn Ice Cube’a i aktora z filmu Straight Outta Compton. Bardziej ekscytująca wydaje się obsada scenarzysty i reżysera, która przyjął Ian Edelman z How To Make It In America. Kto zna ten serial z HBO ten dobrze wie, że możemy się spodziewać ciekawego filmu.

Z kolei producentami nowego filmu mają być komediant i aktor Kevin Hart oraz koszykarz NBA – Chris Paul. Co ciekawe, John McPheters, połowa sklepu Stadium Goods, będzie pełnił rolę producenta doradczego przy projekcie!

A o czym będzie „American Sole”?

Film będzie przedstawiał losy dwóch dwudziestokilkuletnich postaci z ogromnym długiem studenckim. Wykorzystują oni szybką gotówkę z odsprzedaży butów na rynku wtórnym, aby spełnić swoje amerykańskie marzenie. Ale w pewnym momencie kończą się im zasoby i odkrywają, że podejrzany inwestor jest jedynym wyjściem z sytuacji.

Na chwilę obecną nie znamy żadnych innych szczegółów. Nie wiemy również kiedy „American Sole” trafi do kin i na platformy streamingowe. Oby jak najszybciej!

Będzie to następna sneakersowa produkcja po serialu „Sneakerheads”, która na jesień pojawi się na Netflix.

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: