- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersFoot Patrol x Saucony Shadow 6000 “Only in Soho”

Foot Patrol x Saucony Shadow 6000 “Only in Soho”

Mimo że już kilka miesięcy temu pisaliśmy o tej kolaboracji: Foot Patrol x Saucony Shadow 6000 – “Only in Soho” (Maj 2013), to jednak warto odgrzać temat. Jak się okazało buty te nie trafiły na sklepowe półki w maju, jak było to zaplanowane. Bowiem na etapie produkcji wystąpiły pewne problemy.

Jednak zarówno Foot Patrol, jak i marka Saucony uporały się z tymi niedogodnościami i jak wynika z wstępnych informacji, poniższe kicksy trafią na sklepowe półki już 2 listopada. Co do wyglądu to nie ma tutaj większych zmian. Ciągle mamy do czynienia z połączeniem takich kolorów jak dominująca czerń, która świetnie współgra z odcieniem błękitu a całość uzupełnia biała, nakrapiana podeszwa. Warto również wspomnieć, że do produkcji wykorzystano taki materiał jak wysokiej jakości zamsz.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność, to w wyżej wymienionym terminie sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Foot Patrol.

Saucony-Footpatrol-OIS-1 Saucony-Footpatrol-OIS-2 Saucony-Footpatrol-OIS-3 Saucony-Footpatrol-OIS-4 Saucony-Footpatrol-OIS-6

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: