Po wizytach w Nowym Jorku, San Francisco oraz Berlinie, ekipa adidas Consortium zawitała do Londynu. Efektem ich odwiedzin jest nowa wersja butów adidas Equipment Running Cushion 93, która powstała we współpracy z jednym z najważniejszych europejskich sklepów – Footpatrol.

Chłopaki sięgnęli po inspiracje do wcześniejszych projektów wzorowanych na Londynie. Cholewka tych tretro biegówek opiera się o nylon i siateczkę, którym towarzyszy świński zamsz oraz syntetyczny nubuk. Co do kolorów to zestawiono tu czerń na przodzie oraz na tyle buta z odcieniami i bieli i szarości. Projekt dopełniają bordowe akcenty na kołnierzu oraz trzech paskach po boku. Na tyłach butów widzimy logotypy obu ekip. Całość została osadzona na białej podeszwie z odblaskowymi akcentami 3M oraz czarnym spodem.

Premiera w sklepie Footpatrol przewidziana jest na 23 kwietnia, natomiast światowa premiera w sklepach adidas Consortium 30 kwietnia.

Footpatrol x adidas Consortium EQT Running Cushion 93-1 Footpatrol x adidas Consortium EQT Running Cushion 93-2 Footpatrol x adidas Consortium EQT Running Cushion 93-3 Footpatrol x adidas Consortium EQT Running Cushion 93-4

Reklama
air jordan