- Reklama -NIkeNIke

Footshop wydaje nietypowy kolaboracyjny projekt adidas Superstar „Blueprinting”

Połączenie 300-letniego dziedzictwa kulturowego i 50-letniej sylwetki w nowoczesną i namacalną formę nie było łatwe, ale czeski Footshop dał sobie z tym radę. Poniżej możecie podziwiać kolaboracyjne adidas Superstar „Blueprinting”.

Bohater tego wpisu jest historycznym wydanie, ponieważ jest to ich pierwsza współpraca z marką spod znaku Trzech Pasków. Wcześniej projektowali jedynie z KangaROOS, o czym zresztą pisaliśmy.

Blueprinting to rzemiosło, które ma swoje korzenie w kluczowych krajach Footshopu. Ma ono już ponad 300 lat i jest częścią dziedzictwa kulturowego UNESCO od 2018 roku. Tworząc ten projekt, głównym źródłem inspiracji czeskiego sklepu były tradycyjne wzory, które historycznie łączą się ze świątecznymi strojami ludowymi. Przez te 300 lat technika i proces barwienia pozostały w dużej mierze niezmienione.

Prezentowana tu sylwetka zawiera również kilka niekonwencjonalnych (jak na Superstar) hikingowych elementów, które są ukłonem w stronę lokalnego zamiłowania do odkrywania otaczającej nas przyrody. To jeden z powodów, dla których cholewka została wyposażona w falistą podeszwę oraz metalowe D-ringi do sznurówek.

Jeśli chodzi o możliwość zakupu butów Footshop x adidas Superstar „Blueprinting” to należy się zapisać do losowania pod tym linkiem do końca dzisiejszego dnia i liczyć na wielkie szczęście. Buty będą limitowane do ilości zaledwie 520 par.

Footshop x adidas Superstar Blueprinting 1 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 2 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 3 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 4 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 5 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 6 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 7 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 8 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 9 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 10 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 11 Footshop x adidas Superstar Blueprinting 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: