Na potrzeby najnowszego projektu Skin Deep, fotograf Steven Burton przedstawia mocne zdjęcia gangsterów, którzy postanowili odejść z gangu i zaczęli usuwać swoje tatuaże.

Steven poszedł o krok dalej i przedstawił każdego z nich w nowy sposób. Postanowił usunąć ich tatuaże w Photoshopie i oczyścił ich całkowicie. Poświęcił na to niemalże dwa lata i ogólnie 400 godzin pracy przy komputerze. Efekty tego widzicie na załączonych poniżej fotografiach oraz krótkim video, na którym wypowiadają się poszczególny gangsterzy. Niektórzy z nich nie widzieli siebie bez tatuaży od dekad, a ta akcja wpłynęła na nich dość mocno emocjonalnie.

Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-1 Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-2 Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-3 Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-4 Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-5 Fotograf w Photoshopie usuwa tatuaze bylym gangsterom z Los Angeles-6

Reklama
air jordan