Fotograf Malte Brandenburg, który mieszka w Kopenhadze w Danii wybrał się na wycieczkę do Berlina, gdzie w charakterystyczny dla siebie sposób przedstawił bloki z wielkiej płyty.

Fotograf zainteresowany pięknem szarej płyty postanowił uwiecznić na zdjęciach najciekawsze budynki niemieckiej stolicy, a dokładniej dawnego Berlina Wschodniego. W ten sposób powstała seria Stacked, z bardzo minimalistycznymi ujęciami i błękitnym tłem. To było trudne zadanie by znaleźć budynki z centralnym kadrem, ale w końcu się udało i możemy je podziwiać na załączonych fotografiach.

Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-1 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-2 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-3 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-4 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-5 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-6 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-7 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-8 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-9 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-10 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-11 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-12 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-13 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-14 Fotografie blokow z wielkiej płyty z Berlina-15

Reklama
air jordan