- Reklama -NIkeNIke

Tak prezentują się nadchodzące Frame Skate x Nike SB Dunk Low Habibi

Nie ma, że koniec roku i spoczywamy na laurach. Ekipa Nike SB szykuje się do kolejnej kolaboracji. Tym razem po przeciwnej stronie stołu projektowego zasiedli chłopaki z Frame Skate, a efektem ich wspólnych działań są poniższe Dunk Low.

Butik z Dubaju w swoim projekcie starał się odwzorować barwy flagi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Otrzymujemy zatem buty z bazową bielą, która uzupełniają o panele w kolorze czerwonym. Najciekawsze są tu detale jak dwukolorowe sznurówki czy efekt nałożenia dwóch Swooshy na siebie, który widzimy na boku cholewki. Mało? No to zerknijcie jeszcze na podwójny język. Wszystko to osadzili na białej podeszwie z gumowym spodem.

Do premiery Frame Skate x Nike SB Dunk Low pozostało jeszcze kilka tygodni, więc na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 1 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 2 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 3 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 4 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 5 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 6 Frame Skate x Nike SB Dunk Low zdjecia 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: