- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersGame Of Thrones x adidas Ultra Boost "Night’s Watch"

Game Of Thrones x adidas Ultra Boost „Night’s Watch”

Przedsięwzięcie Game Of Thrones x adidas które odbywa się na modelu Ultra Boost będzie obejmował aż 6 różnych kolorystyk. Pokazywaliśmy Wam już “Targaryen Dragons”„House Targaryen”, a także „House Stark” oraz „White Walkers”, a teraz dokładamy wariant numer pięć, czyli wydanie Night’s Watch.

W serialu Gra o Tron pojawia się wiele wątków, mnóstwo postaci, a jednymi z nich są członkowie tak zwanej Nocnej Straży (Night’s Watch), czylu zakon militarny, założony w celu obrony Muru. To właśnie oni stali się inspiracją przy tworzeniu widocznej poniżej wersji.

Mamy zatem cholewkę z przędzy zabarwionej w odcieniach czerni i szarości, którą przełamano białym noskiem i podeszwą z pianki Boost w tym samym kolorze. Z kolei stabilizator pięty oraz skórzana boczna klatka z trzema paskami jest w kolorze czarnym. Kropką nad i zdaje się być biała metka na tyle z napisem Night’s Watch.

Konkretów co do premiery butów Game Of Thrones x adidas Ultra BOOST „Night’s Watch” jeszcze nie znamy. Spekuluje się, że pojawią się w sklepie adidasa pod tym linkiem w pierwszym kwartale bieżącego roku.

GOT x adidas Ultra Boost
Grey / Core Black – White
EE3707
Wiosna 2019

Game Of Thrones x adidas Ultra Boost Nights Watch EE3707 1 Game Of Thrones x adidas Ultra Boost Nights Watch EE3707 2 Game Of Thrones x adidas Ultra Boost Nights Watch EE3707 3 Game Of Thrones x adidas Ultra Boost Nights Watch EE3707 4 Game Of Thrones x adidas Ultra Boost Nights Watch EE3707 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: