- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaSztukaFotografiaSam Golanski i jego fotografie starych samochodów z Nowego Jorku

Sam Golanski i jego fotografie starych samochodów z Nowego Jorku

Pamiętacie może niedawno wrzucaną przez nas serię fotografii z niesamowitymi samochodami autorstwa Daniela Cali? Utrzymujemy klimat motoryzacyjny, tyle że przenosimy się do Nowego Jorku.

Ponizej załączamy Wam sporą porcję zdjęć, za którymi stał Sam Golanski. Jest to fotograf, który obecnie mieszka w Manchasterze, a pochodzi polskiego miasta Siemiatycze. Skupił się on na starych, często już podniszczonych samochodach, które znalazł na ulicach Wielkiego Jabłka. Całość ustrzelił za pomocą analogu. Dzięki jego ujęciom możemy przenieść się w czasie o kilkadziesiąt lat i poczuć klimat NY.

Zobaczcie zatem poniższe fotografie i sami oceńcie jak mu to wyszło. Natomiast historię wizyty Sama w Nowym Jorku przeczytacie tu.

Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-1 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-2 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-3 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-4 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-5 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-6 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-7 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-8 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-9 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-10 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-11 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-12 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-13 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-14 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-15 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-16 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-17 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-18 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-19 Sam Golanski i jego fotografie starych samochodow z Nowego Jorku-20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: