Activision pokazało pierwszy oficjalny trailer gry „Call of Duty: Vanguard”

gra call of duty vanguard trailer

Na kilka tygodni przed premierą Activision pokazało pierwszy oficjalny trailer najnowszej gry „Call of Duty: Vanguard”. Oczywiście video znajdziecie tuż pod tekstem.

Fani obrazków z WWII będą zadowoleni, ponieważ twórcy gry powracają do korzeni. W nadchodzącej grze będziemy mogli poruszać się po czterech najważniejszych frontach II Wojny Światowej: froncie wschodnim, froncie zachodnim, a także po Afryce Północnej i Pacyfiku.

Podobnie jak to było przy poprzednich wydaniach CoD, tak i teraz będziemy mogli się wcielić w punkt widzenia kilku różnych postaci. W tym przypadku wcielimy się w szeregowca Lucasa Riggsa z British Eighth Army, sierżanta Arthura Kingsley’a z brytyjskiej armii, a tajże porucznika Wade’a Jacksona z marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych i porucznik Poliny Petrovej z Armii Czerwonej.

Gra CoD: Vanguard będzie zawierała ogromny tryb wieloosobowy, z 20 mapami dostępnymi w dniu premiery, w tym 16 stworzonymi do podstawowej rozgrywki.

Gra została stworzona przez Sledgehammer Games, ten sam podmiot, który stoi za Call of Duty: Advanced Warfare i Call of Duty: WWII.

A kiedy odbędzie się premiera gry „Call of Duty: Vanguard”? Nowa gra ukaże się 5 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC na Battle.net.

Już teraz można składać swoje wstępne zamówienia pod tym linkiem. Co istotne, złożenie pre-ordera na dowolną wersję gry zagwarantuje wczesny dostęp do otwartych beta-testów, które odbędą się we wrześniu.