- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearGucci Mane startuje z własną linią odzieżową Delantic!

Gucci Mane startuje z własną linią odzieżową Delantic!

Amerykański raper Gucci Mane połączył siły z Toddem Moscowitzem, Austinem Rosen oraz Stadium Goods. Dzięki tej współpracy na światło dziennie wyszedł pierwszy drop nowej marki odzieżowej Delantic. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że za design odpowiada Peter Chung – gość, który wcześniej zajmował się takimi markami jak Supreme, Nike oraz Stussy.

Na poszczególnych elementach garderoby zobaczymy prace takich osób jak Harmony Korine, Jayson Musson czy Kristofferson. Asortyment nie jest obecnie zbyt obszerny, bowiem obejmuje tylko t-shirty, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Cała seria nosi nazwę Fan Fiction.

Natomiast, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samej firmy to koniecznie sprawdź oficjalną stronę internetową Delantic.

Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic1 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic2 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic3 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic4 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic5 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic6 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic7 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic8 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic9 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic10 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic11 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic12 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic13 Gucci Mane startuje z własna linia odziezowa Delantic14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: