- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Gunna wypuścił nowy krążek „DS4EVER”. Oto stream

W tym tygodniu na naszych głośnikach pojawiły się bardzo ciekawe produkcje. Lewo co odpaliliśmy stream albumu The Weeknd „Dawn FM”, a już przeskakujemy na kolejny krążek. Gunna wypuścił właśnie nowy mixtape „DS4EVER”.

Czwarta odsłona serii Drip Season, pierwsza od 4 lat, zamyka się na 19 utworach, które łącznie trwają niecałe 55 minut. Jest zatem czym watować na głośnikach. Wunna na gościnne wersy zaprosił takich tuzów jak chociażby – Young Thug, Future, 21 Savage, a także Kodak Black i Lil Baby. Obok nich na krążku pojawiają się jeszcze Nechie, Yung Bleu, Chris Brown i Roddy Ricch.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że okładkę do Drip Season 4 zaprojektował nie kto inny jak sam Daniel Arsham. Przedstawia ona wypełnioną diamentami statuę rapera z wielkim łańcuchem i czarnymi, kanciastymi okularami przeciwsłonecznymi. Całość przypomina pozostałe dzieła nowojorskiego artysty.

Nowy album GUNNA „DS4EVER” możecie już przesłuchać poprzez Spotify lub Apple Music. Poniżej znajdziecie streamy z obu platform. Z kolei zdjęcie tytułowe to okładka albumu.

 

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: