- Reklama -NikeNike

HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III “Glacier” domykają trylogię

Partnerstwo Asics x HAL Studios przyniosło nam już dwie minimalistyczne, ale efektowne pary butów Asics GEL-1130. Teraz obie strony kończą trylogię premierą kolorystyki „Glacier”, która z pewnością zadowoli miłośników minimalistycznych projektów.

Ten model wyróżnia się subtelnością i elegancją, zachowując przy tym charakterystyczne dla marki detale. Cała konstrukcja utrzymana jest w delikatnym, kremowym odcieniu, który dominuje zarówno na postarzanych zamszowych panelach, jak i na skórzanym wykończeniu oraz siateczkowych wstawkach. Czarne elementy na przodzie, oczkach i pięcie przełamują jasną kolorystykę, tworząc kontrastową kompozycję. Natomiast intensywnie czerwone sznurówki dodają energii i wyróżniają się na tle całości.

Oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale można się spodziewać, że buty HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III “Glacier” pojawią się w nadchodzących tygodniach.

HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III Glacier 1 HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III Glacier 2 HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III Glacier 3 HAL Studios x ASICS GEL-1130 MK III Glacier 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: