- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneHipkiddo - nowy portal internetowy

Hipkiddo – nowy portal internetowy

Zawsze staram się wspierać dobre inicjatywy i pomysły, chociażby poprzez napisanie takiego wpisu jak ten poniższy. Powstanie takiego portalu jak Hipkiddo powinno cieszyć każdego nas, a zwłaszcza każdego kto jest lub będzie rodzicem. Nie będę ściemniał, lepiej przeczytajcie co o stronie mówią jej właściciele:

Hipkiddo to magazyn on-line o kulturze dziecięcej. To pomysł dwóch ojców, W&J, ojców różnych dzieci.  Ojców codziennych, pokazujących kawałki swoich żyć. Te, które uczą, bawią i inspirują.

Hipkiddo jest miejscem, gdzie pokazujemy czytelnikom fajne, naszym zdaniem, rzeczy. Rzeczy w tym przypadku bardzo szeroko rozumiane. Od najnowszych kolekcji niezależnych, młodych marek, przez opis walki o miejsce w przedszkolu, po klip, którego dziecko nie powinno nigdy obejrzeć. 

Dostarczane przez Hipkiddo.pl informacje dotyczą zarówno kwestii lokalnych, jak i ogólnych. Wszystko to, co dotyczy dzieci, ich potrzeb, zainteresowań i upodobań. Ale też wszystko to, co dotyczy rodziców i jest dla rodziców. Bo jest to serwis stworzony nie dla dzieci, lecz dla rodziców myślących o dzieciach.

Hipkiddo to miejsce dla rodziców, którzy chcą pozostać ludźmi. (i nie chcą, by ich pociechy nosiły w przyszłości smutne wąsiska)

Poniżej możecie z miejsca polubić ich profil na Facebooku! Zapraszamy wszystkich!

 

 

 

Hipkiddo - nowy portal internetowy-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: