- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersHKIT x Vans Half Cab Pro “The Last Dragon”

HKIT x Vans Half Cab Pro “The Last Dragon”

Mieszczący się w Hong – Kongu skateshop HKIT nawiązał współpracę z firmą Vans. Owocem tej kolaboracji jest całkiem nowe wydanie Half Cab Pro, noszące nazwę The Last Dragon. Już sam opis wskazuje, że podczas „tworzenia” inspiracją był chiński smok. Dlatego też, po części można było przewidzieć kolorystykę tych sneakersow. Prawie całą powierzchnię pokrywa kolor czarny, który komponuje się z takimi czerwonymi elementami jak wnętrze buta, sznurówki oraz logo, gdzie widnieje napis Half cab. Do tego dochodzi biała wulkanizowana podeszwa.

Ponadto, w jednym z wywiadów Kristy Chiu, która jest przedstawicielką Vansa w tym regionie powiedziała: – Dzięki naszej bogatej historii skateboardingu mamy okazję stworzyć wspólny projekt ze sklepem HKIT. Jest to dla nas ogromne przeżycie i kolejne doświadczenie. Naszym celem jest wspieranie lokalnej społeczności. Pobudzanie jej do kreatywności, wyrażania samego siebie oraz ciągłe rozwijanie tej dziedziny.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, to model ten będzie można nabyć w skateshopie HKIT oraz na oficjalnej stronie internetowej. Cena waha się w granicach 790 HKD, czyli 101 dolarów.

Wkrótce więcej zdjęć!

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: