- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Human Made wydało… zestaw pojemników do domu

Na sklepowych półkach pojawił się niedawno zestaw pojemników do domu serwowany przez streetwearową markę Human Made, za którą stoi nie kto inny jak sam NIGO.

Nowy drop obejmował szereg artykułów gospodarstwa domowego, które wzbogacą Twoje codzienne życie. Znajdziemy tu między innymi pojemniki na mokre prześcieradła i organizery łazienkowe, a także okrągłe kosze na śmieci, które mają utrudniony dostęp do zobaczenie swojej zawartości. Do tego dochodzi jeszcze pudełko z przyborami do szycia i pojemnik na chusteczki. Kropką nad i jest zabawny stojak ze sztucznymi bananami.

Wszystko pojawia się w białym kolorze, który został dopełniony czerwonym 'sercowym’ logotypem oraz jasnym drewnem. Zresztą sami zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Niestety, ale poniższe akcesoria Human Made 'Houseware’ szybko zniknęły z ich sklepu online. Pozostaje sprawdzać nowości u dealerów marki.

human made houseware 2022 1 human made houseware 2022 2 human made houseware 2022 3 human made houseware 2022 4 human made houseware 2022 5 human made houseware 2022 6 human made houseware 2022 7 human made houseware 2022 8 human made houseware 2022 9 human made houseware 2022 10

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: