- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Human Made wypuszcza zestaw „Summer Camp”

Już za chwilę na sklepowych półkach zadebiutują propozycje Human Made z kolekcji „Summer Camp” na nadchodzące gorące tygodnie.

Zainspirowana aktywnościami na świeżym powietrzu, takimi jak kemping i piesze wycieczki, ta kolekcja ma bogatą ofertę na nadchodzący sezon. Od odzieży, takiej jak koszule z krótkim rękawem, szorty, T-shirty i czapki, które chronią skórę przed silnym letnim słońcem, po torby wygodne do przenoszenia sprzętu, akcesoriów czy prowiantu.

Paleta barw porusza się po okolicach bezów, brązów, czerni oraz błękitu. Poszczególne propozycje zostały dodatkowo dopieszczone grafiką z charakterystycznym niedźwiedziem i napisem z nazwą brandu.

Premiera kolekcji Human Made „Summer Camp” ustawiona jest na 11 czerwca. Nowości będą osiągalne w ich sklepie online oraz w najlepszych sklepach na świecie.

human made summer camp 1 human made summer camp 2 human made summer camp 3 human made summer camp 4 human made summer camp 5 human made summer camp 6 human made summer camp 7 human made summer camp 8 human made summer camp 9 human made summer camp 10 human made summer camp 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: