- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet Human Made x adidas projektują wspólnie nowe wersje butów Stan Smith...

Duet Human Made x adidas projektują wspólnie nowe wersje butów Stan Smith i Campus

Przyjaźń na linii Human Made x adidas poszerza swoje portfolio projektów o nowe przedsięwzięcie obejmujące świeże i limitowane wydania butów adidas Stan Smith oraz Campus. Dzięki dołączonym do tego wpisu zdjęciom możecie zapoznać się z nimi bliżej na kilka chwil przed premierą.

Human Made to marka z Japonii, założona w 2010 roku przez legendę streetwearowej sceny – NIGO. Powstała by projektować rzeczy, których nie był w stanie stworzyć w swpim poprzednim brandzie A Bathing Ape (BAPE). Wraz z projektantem graficznym znanym pod pseudonimem Sk8thing, Human Made podjęło się tworzenia dobrych jakościowo propozycji, autentycznych i odzwierciedlających klasyczny amerykański styl lat ’50 i ’60.

Pierwsze na warsztacie mamy adidas Stan Smith, które będą dostępne w dwóch białych i jednej czarnej kolorystyce. Projekt będą zdobiły nietuzinkowe jak na ten model akcenty, ponieważ trzy paski z bocznych sektorów buta zostały zastąpione autorskim czerwonym sercem i napisem Human Made po środku, a ono z kolei zostało dopełnione trzema paskami. Ciekawym zabiegiem będzie umieszczenie napisów adidas na języku i Dry Alls na zapiętkach, które będziemy mieli w kontrastowym do cholewki kolorze.

Z kolei adidas Campus będą zdecydowanie prostsze i przyjmą estetykę nieodchodząca za daleko od pierwotnego wyglądu. Konstrukcja buta będzie opierała się na jednokolorowym zamszu (szarym, niebieskim lub zielonym) o wysokiej jakości, a całość zostanie postawiona na delikatnie pożółkłej podeszwie, która nada projektowi klimatu vintage. Projekt będą zdobiły białe skórzane akcenty jak karbowane trzy paski na boku czy zapiętka. Na tym pierwszym elemencie pojawi się napis „GEARS FOR FUTURISTIC TEENAGERS”, z kolei na zapiętce pojawi się czerwone serce z nazwą japońskiej marki i trzema paski tuż powyżej.

Do czasu premiery, która ustawiona jest na nadchodzące tygodnie, zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami, a samych butów Human Made x adidas Stan Smith i Campus szukajcie w ich sklepie online.

human made x adidas stan smith 1 human made x adidas stan smith 2 human made x adidas stan smith 3 human made x adidas stan smith 4 human made x adidas stan smith 5 human made x adidas stan smith 6 human made x adidas stan smith 7 human made x adidas stan smith 8 human made x adidas stan smith 9 human made x adidas campus 1 human made x adidas campus 2 human made x adidas campus 3 human made x adidas campus 4 human made x adidas campus 5 human made x adidas campus 6 human made x adidas campus 7 human made x adidas campus 8 human made x adidas campus 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: