- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Instagram przywrócił chronologiczny układ feedu!

Po latach wyczekiwań i próśb swoich użytkowników Instagram przywrócił feed w odwrotnej kolejności chronologicznej. Do tej pory posty były pokazywane tylko i wyłącznie według algorytmów platformy. Firma poinformowała jednak, że ustawienie zdjęć prezentowanych według algorytmów będzie domyślne.

Instagram poinformował w środę, że użytkownicy będą mogli wybrać jeden z dwóch nowych sposobów wyświetlania postów w swoim kanale w odwrotnej kolejności chronologicznej. Pierwszym i najbardziej znanym sposobem jest układ, który wyróżnia posty osób, które obserwuje użytkownik, w kolejności, w jakiej zostały udostępnione.

Drugą opcją jest sytuacja, w której użytkownicy mogą wybierać konta, z których mają priorytetyzować treści. Chodzi na przykład o bliskich znajomych lub wpływowe osoby. Posty z ulubionych kont będą pojawiać się jako pierwsze w ich kanale. Użytkownicy mogą dodać do swojej listy Ulubionych do 50 kont i w każdej chwili ją zmienić. Inne osoby nie będą wiedziały, kiedy zostaną dodane lub usunięte z listy. Te ulubione będą oznaczone ikoną gwiazdki w kanale użytkownika.

instagram chronologicznie jak wlaczyc

Jak włączyć chronologiczny układ zdjęć na Instagramie?

To zadanie jest bardzo proste. Oto jak włączyć Instagram z chronologicznie wyświetlanymi zdjęciami: aby korzystać z Ulubionych i Obserwowanych, dotknij napis Instagram w lewym górnym rogu strony głównej. Po wyświetleniu dwóch wariantów wybierz ten, który uważasz za najlepszy dla siebie.

Jeśli nie widzisz takiej opcji to sprawdź czy masz zaktualizowaną aplikację do najnowszej wersji.

Przy okazji zapraszamy do śledzenia naszego profilu @theillestmag i dodania go do tych Ulubionych.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: